ON / BY Weddy/ IN Weddypedia/

Czym są dekoracje światłem?

Wyjątkowy i niepowtarzalny klimat, moc niezapomnianych wrażeń i widok, którego Ty i Twoi goście nie zapomnicie przez długi, długi czas. Dekoracje światłem to niewątpliwie jeden z najnowocześniejszych sposobów na upiększenie każdego miejsca. Takie słowa usłyszymy zapewne od firmy oferującej tego typu oświetlenie. I nie ma w tym przesady.

Dekoracje światłem sal weselnych i hotelowych

Przeglądając sale weselne, restauracyjne czy hotelowe „widzimy jakie są”. Bardzo często odbiegają one od tych pięknych wymarzonych sal, które oglądamy w amerykańskich filmach czy w internecie. Jedne za małe, drugie za duże, trzecie zbyt drewniane, a inne zbyt puste.

Duża ilość odpowiednio dobranego światła pozwoli wyeksponować zalety, podkreślić charakter czy też stworzyć niepowtarzalny nastrój lub po prostu ukryć wady lokalu. Profesjonalne dekoracje światłem to także niesamowita zwiększenie atrakcyjności wesela czy imprezy, które wywołają falę niesamowitych emocji.

Dekoracje światłem - przygotowania do rozpoczęcia zabawy weselnej
Dekoracje światłem – przygotowania do rozpoczęcia zabawy weselnej

Metody podświetlenia wnętrza

Sale możemy podświetlić stosując przeróżne techniki:

  • podświetlenie punktowe – możemy punktowo podświetlić atrakcyjną architekturę np. okna, wnęki, kolumny, cegły czy inne ciekawe struktury – przykryć brud na ścianach lub ich nieciekawy kolor stosując piękne kolorowe podświetlenia
  • podświetlenie sufitowe – możemy przyozdobić i zamaskować niezbyt elegancki sufit tworząc płynący efekt fali, czy też inne rozwiązania
  • pozostałe – np., aby uatrakcyjnić wnętrze pustego, białego namiotu.

Oświetlenie ścian, sufitów oraz elementów architektury przy wykorzystaniu oświetlenia LED, oświetlenia konwencjonalnego, teatralnego oraz inteligentnego pomoże w stworzeniu wyjątkowej atmosfery.

Rodzaje dekoracji światłem

  • dekoracje światłem wesel
  • dekoracje światłem sal bankietowych
  • dekoracje światłem konferencji, kongresów, sympozjów i zjazdów
  • dekoracje światłem imprez okolicznościowych takich jak komunie, urodziny, osiemnastki, studniówki
  • dekoracje światłem eventów i imprez firmowych

Zobacz też: Dekoracje grą świateł.

Dekoracje światłem to niewątpliwie najnowocześniejsza forma oświetlenia sali, pozwalająca nadać każdemu miejscy bajkową atmosferę. Dzięki niezliczonej ilości możliwości oświetlenie może być dostosowane indywidualnie do Państwa potrzeb. To też bardzo efektowny sposób na uatrakcyjnienie imprezy. Efekty te wprowadzają wyjątkowy klimat o sprawiają, że zabawa pozostaje w pamięci na długo. Jest to też usługa stosunkowo młoda, niedawno wprowadzona na rynek, jednakże już zyskuje sobie coraz większą popularność. Aby w pełni je docenić, polecamy zobaczyć na żywo, prawdziwe, klimatyczne i bogate udekorowanie światłami.