ON / BY Weddy/ IN Podróż poślubna/ 1 Comment

Pomysł na randkę!

Ciepły grzaniec pity z ukochanym czy ukochaną przed tlącym się radosnym płomieniem kominkiem to naprawdę coś, co zbliża i pozwala poczuć się naprawdę doskonale.

Po drugie atrakcje, jakie kryje w sobie Zakopane idealnie nadają się do tego, aby uatrakcyjnić sobie swój romantyczny urlop. Na przykład długi spacer nad Morskie Oko lub wycieczka na Gubałówkę skąd można podziwiać całą Panoramę Tatr.

Zakopane wita zakochanych!

Jego bardzo mocną stroną jest doskonale rozbudowana baza noclegowa. Dzięki temu każdy bez trudu znajdzie dla siebie miejsce, które w 100% spełni jego wymagania. Jednakże absolutnym hitem są z pewnością kwatery w Zakopanem w uroczych – znajdujących się nieco na poboczu – domkach góralskich.

Trudniej o bardziej klimatyczne miejsce noclegowe w polskich górach. Najlepiej zaplanować wtedy Walentynki w Zakopanem.

Najpiękniejsze widoki

Zakopane to również miejsce, w którym można nie tylko nasycić oczy pięknymi widokami. W tej miejscowości można również wspólnie się zrelaksować. Na gości czeka między innymi Aquapark Zakopane. Tam czeka na nich bogata oferta masaży i zabiegów relaksacyjnych.

Atrakcje w Górach

Jeśli z kolei chcemy połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli przy okazji podróży poślubnej podreperować swoje zdrowie, warto odwiedzić Termy Bukowina Tatrzańska. Ten pobyt polecany jest głównie starszym osobom i tym, które marzą o prawdziwym relaksie.

One thought on “Zakopane miejscem dla miłości zakochanych

  • Anonim

    23, marzec,2017 5 lat ago

    5

Comments are closed.