Muzyka

Art and Show

Modrakowa 48/60, 85-864 Bydgoszcz

Art and Show

Art and Show z Bydgoszczy to połączenie świetnego, doświadczonego DJa i wodzireja Michała Urbaniaka oraz niezwykłych dekoracje światłem i wysokiej klasy sprzętu muzycznego i nagłaśniającego.To jednocześnie świetna agencja zajmująca się organizacją wesel oraz innych imprez okolicznościowych.

DJ i prowadzenie imprezy

Art and Show nada klimatu i rozmachu Twojemu weselu, urodzinom, rocznicy, balowi, studniówce, eventowi lub innej imprezie czy uroczystości, a dopasowana muzyka, światła i charyzma prowadzącego sprawią, że wydarzenie utkwi w pamięci gości na długi czas.

Dekoracje światłem na weselu

Jedną ze specjalizacji firmy są efektowne dekoracje światłem, które szturmem zdobywają coraz większą popularność zarówno na weselach jak i imprezach firmowych lub okolicznościowych. Ich wyjątkowość doceniają wszyscy, którzy widzieli efektowne podświetlenie lokalu, sceny czy parkietu na własne oczy.

Dekoracje światłem na weselu - oświetlony parkiet
Dekoracje światłem na weselu – oświetlony parkiet

Co jeszcze oferuje Art and Show

Dzięki dużemu doświadczeniu w branży ślubnej firma współpracuje z wieloma innymi specjalistami ślubnymi i weselnymi z Bydgoszczy i okolic, których może polecić. Serdecznie zapraszamy do kontaktu celem dowiedzenia się więcej.

Facilities

  User Review

  Capacity:
  500 - 1000
  Avg Price:
  zł 1500 - zł 5000

  Send inquiry to vendor

  Fill in your details and the vendor will get back to you shortly.

  Dawid Ziółkowski

  View Vendor Profile

  Recommended for Muzyka