Oferta dla firm ślubnych

Przygotowaliśmy kilka nowoczesnych i elastycznych form reklamowych dla firm i specjalistów ślubnych w atrakcyjnych cenach. Portal Weddy skupia się na tematyce ślubnej, a jednym z jego celów jest ułatwienie firmom z branży ślubnej dotarcie do Par ze swoją ofertą. Poniżej przedstawiamy formy reklamowe, które można uzyskać w ramach współpracy z nami.

 

Wpis w portalu Weddy.pl

Podstawową formą reklamy w portalu jest założenie profilu firmy ślubnej zawierającej ofertę. Obecnie posiadamy trzy pakiety różniące się maksymalną ilością zamieszczanych ofert. Najtańszy pakiet to tylko 29 zł brutto / rok. Dodatkowo proponujemy 30-dniowy bezpłatny okres próbny, dzięki któremu mogą Państwo przetestować nasze usługi.

Zapraszamy po więcej informacji o pakietach i ich zakup:

Pakiety dla firm

 

Wyróżnienie firmy

W cenie 149 zł brutto / rocznie Państwa firma znajdzie się wśród promowanych firm znajdujących się najwyżej w swojej kategorii (branży). Warunkiem jest posiadania min. 3 pozytywnych opinii od Klientów.

Wpis gościnny / artykuł tematyczny

Artykuł z branży ślubnej, w szczególności z Państwa specjalności, to świetny sposób, aby pokazać się narzeczonym od strony eksperta. To jednocześnie wartościowe źródło pozyskania linka, które wspomaga pozycjonowanie. Warunkiem jest, aby artykuł wnosił wartość dla naszych użytkowników, a więc jego temat dotyczył spraw związanych ze ślubem lub weselem. Jeżeli nie są Państwo pewni, chętnie doradzimy odpowiedni temat. Cena za przygotowanie i redakcję artykuły rozpoczyna się od 99 zł brutto.

Banner reklamowy

To atrakcyjnie wizualna reklama graficzna. Bannery mogą pojawić się w górnej lub bocznej części serwisu, np. w Państwa branży albo poradach ślubnych dla Par. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Inne formy współpracy

Jesteśmy elastyczny i otwarci na propozycje współpracy. Jeżeli mają Państwo konkretny pomysł, prosimy o skontaktowanie się z nami.

Pytania dotyczące wykupienia usług reklamowych

Q Jakie metody płatności akceptujecie ?

Akceptujemy standardowe płatności przelewem oraz płatności elektroniczne za pośrednictwem systemu PayPal. W razie jakichkolwiek problemów, nasza obsługa Klienta chętnie Państwu pomoże.

Q Czy mogę liczyć na pomoc w uzupełnianiu wpisu? ?

Nasz zespół w miarę możliwości chętnie pomoże, jeżeli napotkają Państwo jakiekolwiek problemy techniczne lub doradzi jeżeli nie będziecie Państwo pewni w jaki sposób przygotować wpis dla swojej firmy.

Masz inne pytania? Skontaktuj się z nami

Postaramy się odpowiedzieć możliwiej najszybciej. Jeżeli nie dostaniesz odpowiedzi, sprawdź proszę folder “spam” w swojej skrzynce lub wyślij nam maila ponownie. kontakt@weddy.pl

Chcesz złożyć propozycję współpracy ?

Elastycznie podchodzimy do możliwości współpracy. Jeżeli masz jakąś ciekawą propozycję, którą chcesz przedstawić, nie wahaj się napisać do nas! Wyślij wiadomość do portalu Weddy.