ON / BY Weddy/ IN Podróż poślubna/

Gdzie spędzić najlepiej miesiąc miodowy, aby było romantycznie i niedrogo? Oczywiście nad Bałtykiem. Dlaczego? Bo trudniej o bardziej wymarzone warunki. Nie brak tu również miejscowości, które bardziej niż inne, są w stanie zapewnić zakochanym idealne warunki do pobytu. Szczególnie, że noclegi nad morzem dla dwojga to oferta obfitująca w tego typu noclegi. Na gości czekają przytulne hotele, wspaniałe pensjonaty oraz domki letniskowe. Także agroturystyka zachęca do odcięcia się od gwaru i hałasu. Gdzie najlepiej wyjechać? Jednym z takich miejsc, które warte są polecenia zakochanym stanowi Łeba.

Łeba – uniwersalne miejsce dla każdego

To niewielka, ale szalenie popularna miejscowość wypoczynkowa. Charakteryzuje ją specyficzny klimat oraz potężny wachlarz możliwości ciekawego spędzenia czasu wolnego. Na przybyłych czeka między innymi – największa atrakcja, a jednocześnie wizytówka Łeby – ruchome wydmy. Często mówi się o nich również, jako Śpiewające Piaski. Ma to związek z faktem, że w czasie tworzenia wydm, piasek wydaje charakterystyczne dźwięki. Odwiedzając łebskie wydmy, można mieć wrażenie, że jest się właśnie na … Saharze. Stąd też Łeba to idealne miejsce dla osób młodych, spragnionych dodatkowych wrażeń i ciekawych przyrodniczych nowinek.

Romantyczny pobyt w Łebie można sobie też urozmaicić odwiedzając stadninę koni w Nowęcinie, która nie tylko oferuje bogaty wachlarz opcji jazdy na siodle. Na jej obszarze znajduje się również całoroczny ośrodek agroturystyczny.

Także rejsy wycieczkowe mogą okazać się czymś, co sprawi, że młode pary będą czuły się tu naprawdę dobrze.

Na zakochanych czekają również liczne trasy spacerowe nad Czarnym (czy też Łabędzim) Stawkiem. To niezwykłe i bardzo urokliwe miejsce znajduje się w centrum Łeby i zachęca do długich, romantycznych spacerów oraz podziwiania lokalnej przyrody.